Jak wypadały tureckie produkcje na Netflixie w 2021 roku?

fot: Netflix

Z roku na roku subskrybentów Netflixa przybywa. Streamer z roku na roku stara się produkować coraz więcej treści.

Turecki film zatytułowany Paper Lives (Papierowe życie) opowiadająca historię Mehmeta, który jest pracownikiem stambulskiej sortowni odpadów i zaczyna opiekować się biednym chłopcem. Ta zmiana zmusza go do powrotu do własnego traumatycznego dzieciństwa. W rolach głównych: Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul, Ersin Arıcı.

Film znalazł się w na 63. miejscu w rankingu najczęściej oglądanych filmów na Netflixie w 2021 roku.

Oryginalny turecki serial Netflixa zatytułowany Fatma, opowiada historię niepozornej sprzątaczki, która w wyniku pewnych okoliczności staje się zabójczynią. Poszukuje zaginionego męża, który jest szansą na uleczenie starych ran. W rolach głównych: Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak.

Serial Fatma zajął 148. miejsce w rankingu najczęściej oglądanych seriali w serwisie Netflix w 2021 roku.

Resurrection: Ertugrul to kolejny turecki serial, który jest dostępny na platformie Netflix. Pewien dobry uczynek, zamiast pomóc, zagraża klanowi XIII-wiecznego wojownika. Turek podejmuje się walki z wrogami sułtana w zamian za nowe ziemie dla swojej rodziny. W rolach głównych: Engin Altan Düzyatan, Serdar Gökhan, Hülya Darcan.

Serial zajął 112. miejsce w rankingu najczęściej oglądanych seriali na platformie Netflix. Niestety w Polsce jest on niedostępny.

Dane te zostały opublikowane przez FlixPatrol, który śledzi preferencje subskrybentów. Warto wspomnieć, że firma uwzględnia TOP 10 Netflixa na świecie, a nie liczbę widzów.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x