Już jest pierwszy zwiastun „Curses!” – serialu grozy, który pokocha cała rodzina!

Apple TV+ wypuszcza nowy animowany horror dla całej rodziny, w sam raz na Halloween. Nie zabraknie klątw, ghuli oraz duchów.

Premiera produkcji datowana jest na 27 października.

Apple TV+ wprowadza do swojego katalogu horror dla całej rodziny w postaci Curses!, nowego, upiornego serialu animowanego od DreamWorks. Produkcja opowiada o dwójce dzieci i ich mamie, którzy starają się ocalić tatę przed trwającą od pokoleń rodzinną klątwą. Opublikowany nowy zwiastun, pokazuje, jak życie tej współczesnej rodziny zostaje wywrócone do góry nogami, gdy w swojej podróży stawiają czoła mrocznej przeszłości swoich przodków oraz całej rzeszy upiorów i duchów.

Wszystko rozpoczyna się w rezydencji rodziny Vanderhouven, która wygląda na idealne miejsce na upiorną historię. Alex (Reid Scott) jest kochającym ojcem, który często zabierał swoje dzieci: Pandorę (Gabrielle Nevaeh) i Russa (Andre Robinson) na egzotyczne wyprawy. Jednak  pewnego lata zmuszony jest pozostać w domu, gdzie zamyka się w swoim biurze.  Dzieci i ich mama Sky (Lyric Lewis) zaczynają się o niego martwić. Trio wpada w panikę, gdy znajduje Alexa zatopionego w kamieniu z wyrazem absolutnego przerażenia. Okazuje się, że w ich strasznej rezydencji znajduje się bardzo przerażająca tajna komnata, a w niej ukryte jest całe mnóstwo starożytnych artefaktów, ukradzionych przez ich przodków. To rozpoczyna podróż rodziny, mającą na celu przywrócenie przedmiotów na ich właściwe miejsca oraz odwrócenie klątwy, która nad nimi wisi.

Curses! to jeden z dwóch zapadających w pamięć seriali animowanych, które DreamWorks przygotował na Halloween. Studio wyprodukowało także horror dla młodych dorosłych, którego premiera odbyła się na początku tego miesiąca w stacjach Hulu i Peacock. Podobnie jak w tej serii, nie brakuje stworzeń wywołujących koszmary, od cienistych potworów po wrzeszczące bestie i przerażające szkielety. Jak pokazuje zwiastun, nie ma sytuacji, z którą nie mogliby wspólnie zmierzyć się jako rodzina.

Curses! może poszczycić się niesamowicie utalentowanym zespołem kreatywnym

Odpowiedzialnymi osobami za animacje jak i tworzenie grozy w Curses! są Jim Cooper i Jeff Dixon oraz znany partner ds. produkcji wykonawczej w osobie Johna Krasińskiego. Z gwiazdą Cichego miejsca ponownie współpracuje Allyson Seeger, która jest współproducentką wykonawczą serialu. Poza główną obsadą występuje także grupa drugoplanowa wypełniona wielokrotnie nagradzanymi talentami, w tym Rhys Darby jako Stanley, James Marsters jako Larry, Rhea Perlman jako Margie, Phylicia Rashad jako Georgia Snitker i ikona horroru Koszmar z ulicy Wiązów Robert Englund jako Cornelius.

Curses! to część oferty Apple TV+ skupiającej się na dzieciach i rodzinie, która zawiera także inne treści odpowiednie na Halloween, takie jak nadchodząca oferta specjalna Shape Island o tejże tematyce, której serial powróci 20 października. Jeśli chodzi o coś bardziej bezpośrednio skupionego na strachach, animowany horror od DreamWorks będzie miał premierę w Apple TV+ 27 października, w samą porę na najstraszniejszy wieczór w kalendarzu.

Kto zamierza obejrzeć? Sprawdźcie zwiastun poniżej.

 

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x