Kevin Feige ujawnia sekret Janet w „Kwantomanii”

Prezes studia Marvel wypowiedział się na temat postaci granej przez Michelle Pfeiffer w najnowszej produkcji.

W ostatnim czasie otrzymujemy coraz więcej informacji na temat threequela przygód Ant-Mana w MCU. Mieliśmy okazję zobaczyć już dwa zwiastuny, dodatkowo udzielanych jest wiele wywiadów oraz prezentowane są nowe zdjęcia z filmu. Teraz poznaliśmy kolejną tajemnicę na temat przeszłości Janet Van Dyne.

Kevin Feige, rozmawiając z magazynem Empire, powiedział, że wspomniana kobieta jest znana w świecie kwantowym jako bohaterka walcząca o wolność. W filmie zostanie poruszona kwestia tego, jak cała rodzina radzi sobie z jej przeszłością. Sama aktorka niegdyś wspomniała, że jej postać ma bardzo bogatą historię z czasów spędzonym w Królestwie Kwantowym z Kangiem Zdobywcą. Opublikowano również najnowsze zdjęcie, na którym widać Janet Van Dyne:

Ponadto ten sam magazyn opublikował zdjęcie Quaza granego przez Williama Jacksona, dla którego to będzie debiut w świecie Marvela:

Ta informacja na pewno zaintryguje niejednego fana. Mocne powiązania między matką Hope a superzłoczyńcą granym przez Jonathana Majorsa mogą być ciekawie pokazane w filmie. Pojawiły się plotki, że w czasie pobytu w Królestwie Kwantów Janet wraz z Lordem Krylarem (w tej roli Bill Murray) prowadziła rewolucję przeciwko Kangowi.

Premiera filmu już 17 lutego 2023 roku w kinach.

0
Would love your thoughts, please comment.x