czwartek, 29 września, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyKiedy nowy solowy film o Hulku?

Kiedy nowy solowy film o Hulku?

Marvel Studio ma szansę w niedalekiej przyszłości odzyskać pełne prawa do postaci Hulka. Aktualnie studio Universal nadal ma prawo odmowy dystrybucji projektu.

Bruce Banner, mimo że był jednym z Avengers to studio Marvel nie ma do niego pełnych praw. Nie mogą oni wypuścić samodzielnie projektu o jego solowych przygodach. Niesamowity Hulk z 2008r. był filmem tworzonym przez Marvel Studio, ale dystrybucją zajmował się Universal Pictures.

Użytkownik Reddit u/vidoardes podzielił się dowodami wskazującymi, że Marvel Studios może odzyskać prawa do postaci w czerwcu 2023r.

Universal Studios zgodziło się na dystrybucję filmu Marvela The Incredible Hulk i jego sequeli na zasadniczo tych samych warunkach, na których Paramount zgodził się dystrybuować inne filmy finansowane i produkowane w ramach placówki filmowej.

Wspomniana umowa zakłada dystrybucję na 15 lat od premiery filmu. Ostatni film o zielonym mścicielu trafił do kin w czerwcu 2008 roku, więc okres wymieniony w umowie kończy się w czerwcu przyszłego roku. W tym momencie studio Marvel będzie mogło rozpocząć produkcję filmu o Hulku, a dystrybutorem będzie wtedy Disney.

6. Okres Dystrybucji: Paramount ma prawo do wykonywania swoich Praw Dystrybucji Paramount w odniesieniu do każdego filmu przez początkowy okres 15 lat, począwszy od premiery.

Plany MCU na przyszłe fazy nie są w pełni znane. Fani oczekują filmu opartego na komiksach World War Hulk. Postać Bruce’a Bannera pojawi się niedługo w serialu o przygodach jego kuzynki. Premiera pierwszego odcinka She-Hulk ma mieć miejsce 18 sierpnia 2022r.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x