Kiedy pojawi się drugi sezon „Ku jezioru”?

To The Lake to nowy rosyjski serial, który świetnie wpisał się w obecną sytuację pandemiczną na świecie.

Serial opowiada historię kilka ludzi, który w obliczu rozpowszechnienia się pandemii wirusa zaciekle walczą o przetrwanie. Na szali kładą wszystko — swoje życie, miłość i człowieczeństwo.

Serial został wykupiony przez platformę Netflix na licencji. Pierwotnie wyemitowano go w Rosji w okresie od listopada 2019 do stycznia 2020. Ku jezioru błyskawicznie znalazł się w pierwszej dziesiątce na platformie.

Według TriColorTVMag z Rosji serial Ku jezioru został już zielone światło na produkcję drugiego sezonu. Rosyjskie media sugerują, że scenariusze zostały już napisane. Jedyną złą informacją jest fakt, że zdjęcia rozpoczną się dopiero w 2021 roku.

Warto zaznaczyć, że serial To The Lake nie jest produkcją Netflixa, lecz zakupił licencje na dystrybucję. Nawet jeśli powstanie drugi sezon nie wiadomo czy trafi na platformę VOD, a jeśli to może dopiero w 2022 roku.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x