Kiedy pojawi się piąty sezon „Riverdale”? Kto dołączył do obsady?

Piąty sezon Riverdale pojawi się na naszych ekranach, znacznie później niż planowano. Przygotowaliśmy dla was spis najważniejszych informacji.

Serial Riverdale o grupce przyjaciół z małego miasteczka cieszy się ogromną popularnością w serwisie Netflix na całym świecie. Kilka razy zajmowało czołowe miejsce w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych seriali na Netflix w USA.

Dowiedzieliśmy się kilka ważnych informacji o piątym sezonie między innymi, że Drew Ray Tanner (Fangs Fogarty) dostał awans do regularnej obsady. Erinn Westbrook (Glee jako kapitan Cheerios) zagra nową postać w piątym sezonie.

Na chwilę obecną trwają zdjęcia do piątego sezonu. Niestety na nowe odcinki poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Według zagranicznych mediów nowa seria pojawi się najwcześniej w sierpniu lub we wrześniu 2021 roku.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x