Kiedy premiera 6. sezonu „The Rookie” w ABC i Hulu?

fot: ABC

Po fenomenalnym zakończeniu 5. sezonu, gdzie producenci zostawili nas z jeszcze większą ilością pytań, w końcu możemy uzyskać na nie odpowiedzi. Nathan Fillion i policja Los Angeles wracają w tym tygodniu!

Jeden z najbardziej ekscytujących seriali ABC, The Rookie wraca na antenę! Produkcja została stworzona przez Alexi Hawley. Zadebiutowała w 2018 roku,  od tamtej pory zdobyła już dwie nominacje do nagrody Primetime Emmy oraz inne wyróżnienia.

Finał piątego sezonu sprawił, że wiele osób zastanawiało się nad tym jak sprawy potoczą się dalej. Na szczęście odliczanie dobiega końca, więc czas wezwać wsparcie, skupić wzrok na celu i rozkoszować się fajerwerkami LAPD.

Kiedy wyjdzie 6 sezon The Rookie ?

Oficjalna data premiery 6. sezonu The Rookie to wtorek, 20 lutego 2024 roku o godzinie 21:00.

Czy zobaczymy The Rookie w telewizji?

Podobnie jak wszystkie poprzednie sezony, ten też będzie miał premierę wyłącznie w ABC. Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć transmisji na żywo, odcinki będą dostępne na ABC.com i w aplikacji.

Gdzie sezon 6. The Rookie będzie transmitowany online?

Poza ABC.com, wszystkie nowe odcinki The Rookie zostaną udostępnione do transmisji strumieniowej za pośrednictwem Hulu następnego dnia po ich premierze. Znajdziecie tam także pozostałe sezony.

Nie wiadomo kiedy odcinki pojawią się na pozostałych platformach, ale liczymy, że dość szybko. Sezony od 1 do 4 można zobaczyć na Netflixie, a 3-5 na Canal+.

W oczekiwaniu na nowe epizody zapraszam do odświeżenia serii i obejrzenia zwiastuna.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x