Kim jest nowa dziewczyna Jugheada? Kto dołączy do nowego sezonu „Riverdale”? Poznajcie szczegóły!

Serial Riverdale dostał potwierdzenie na kolejny piąty sezon. Będzie on zupełnie inny niż dotychczas, gdyż czeka nas sporo zmian. Co wydarzy się w nadchodzącym sezonie?

Zdjęcia do piątego sezonu rozpoczęły się na początku tego miesiąca, więc premiera możliwa jest w styczniu 2021 roku. Pojawi się wiele nowych postaci, ale na chwilę obecną nie wiemy, kto dostanie te role. Według doniesień castingi ruszyły. Jakiego aktora/aktorkę widzicie w nowym sezonie?

Kto pojawi się w nadchodzącym sezonie? Oto lista:

  • Jughead będzie miał nową dziewczynę o imieniu Jessica. Z opisu wynika, że ma 20 lat, otwarte pochodzenie etniczne i jest hipsterką z wraku pociągu.
  • To jest dopiero szok! Zapewne nikomu z nas nie przyszło to do głowy, że Veronica stanie na ślubnym kobiercu! Nawiąże ona więź z Chadem Gekko, który nie różni się zbytnio od jej ojca Hirama.

Jest on  20-letnim białym mężczyzną. Kontrolujący i neurotyczny facet, który pracuje na Wall Street. Mimo że jest czarujący, jego nieudany plan Ponziego i podejrzane umowy z Hiramem ujawniają jego moralną dwulicowość, co naraża jego  życie na niebezpieczeństwo.

  • Wnuczka Pop Tate — Tabitha Tate. Ta postać jest obecna od początku serialu. Wcześniej był właścicielem Pop’s Chock’lit Shoppe, ale teraz pełni funkcję menedżera w pubie Veronici. Wnuczka Tabitha Tate przyjeżdża do Riverdale i jest opisywana jako ambitna i przedsiębiorcza kobieta. Przyjedzie do podmiejskiego miasta z misją przekształcenia Pop’s Chock’lit Shoppe w restaurację franczyzową.

  • Wiemy, że Archie miał pójść do Akademii Marynarki Wojennej, a okazuje się, że tak naprawdę dołączył do armii. Tam poznaje Erica Jacksona, który przechodzi traumatyczne wydarzenia życia wraz z byłym uczniem Riverdale High.

Ma 20 lat. Należy do otwartej przynależności etnicznej. Jest Weteranem, który stracił nogę i doznał poparzeń trzeciego stopnia podczas walki w armii z Archiem. Eric dołącza do Archiego, aby pomóc mu w prowadzeniu straży pożarnej w Riverdale. Chociaż wciąż zmaga się z własną traumą, która prowadzi go do ciemniejszego miejsca.

Cieszycie się ze zmian?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x