Gromee, Ania Dąbrowska i Abradab razem w utworze „Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka)”

Piosenka Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka) to polskojęzyczna wersja nagrania Love Me Now z 2018 roku. Gromee wtedy zaprosił do współpracy nigeryjskiego wokalistę o pseudonimie WurlD i Amerykanina Devvona Terrella.

Tym razem w jego klipie pojawiła się Ania Dąbrowska i Abradab.

Jestem szczęśliwy, że ludzie tak dobrze odebrali nasze połączenie trzech muzycznych światów. Cieszę się ogromnie, że mogłem kolejny raz zaskoczyć fanów, ale także cieszę się, że kolejny raz mogłem pracować z tak wspaniałymi artystami. Ogromnym szacunkiem, nie tylko muzycznym, od zawsze darzę Anię i Abradaba – z tego powodu ten utwór dla mnie ma ogromną wartość – a jeżeli coś takiego jest jeszcze wspierane przez naszych fanów to szczęście w moim sercu ogromne- opowiada Gromee.

Klip pokazuje różne odcienie związków. Głównym bohaterem (w tej roli Adrian Włodarski) jest taksówkarz, który w każdej parze pojawiającej się w jego samochodzie widzi swoją miłosną relację. Miłość to szczerość. Ja widzę w tej jeżdżącej taksówce metaforę naszego życia i relacji z ludźmi. Czasami się zatrzymujemy, czasami mkniemy bez celu, ale tak naprawdę naszym życiem kieruje miłość – warto o tym pamiętać – dodaje producent.

Za produkcję wideo odpowiada WOW Pictures, a za scenariusz Paweł Grabowski. Produkcją samego singla zajął Andrzej Gromala, czyli Gromee.

Co myślicie o tej piosence? Podoba Wam się takie połączenie?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x