Kolejny aktor „Dziewczyn z Dubaju” przedstawiony!

Obsada Dziewczyn z Dubaju zaczyna powiększać się o kolejne nazwisko. Dorota Rabczewska-Stępień zaangażowała także kolejnego aktora z Włocha. Jest nim Luca Molinari.

Kochani, dziś mija równo miesiąc od kiedy jestem na planie filmowym i każdego dnia ostro pracuję jako producent. Z tej okazji niespodzianka dla was. Przedstawiam wam kolejnego aktora z naszej zagranicznej obsady. Niezwykle utalentowany, wspaniały aktor Luca Molinari. Możecie mi wierzyć lub nie, ale Luca nie zna kompletnie polskiego, lecz chciał nagrać to specjalnie dla was. Awwww! – napisała Doda.

Zagraniczny aktor, który nie mówi po polsku poradził sobie doskonale z wymową naszego ojczystego języka.

Dorota razem z Marią Sadowską przyciągają coraz więcej zagranicznych nazwisk do swojego filmu, nad którym ciężko pracują. Jeśli jesteście ciekawi jak to wszystko przebiega, polecam obserwować profil Dody na Instagramie, gdzie dzieli się kulisami produkcji!

Kim właściwie jest nowy bohater Dziewczyn z Dubaju?

Luca Molinari to włoski aktor filmowy i telewizyjny. Przyszedł na świat w 1991 roku w miejscowości Wetzikon w Szwajcarii. Jego kariera zaczęła się w 2016 roku epizodyczna rolą w Mob Handed.

0
Would love your thoughts, please comment.x