Koniec „13 powodów” finałowy sezon już 5 czerwca na Netflix

Serial „Trzynaście powodów” był swego czasu najpopularniejszym serialem platformy Netflix, ale wzbudził też największe kontrowersje.

Jednak to nie przeszkodziło, aby stworzyć kolejne sezony. Po sukcesie trzech sezonów nadszedł czas na ostatni finałowy sezon.

Netflix opublikował zwiastun nagrania ze wspólnego czytania scenariusza przez aktorów. Materiał pokazuje fragment 4 sezonu oraz zakulisowe zdjęcia pokazujące reakcje aktorów, scenarzystów i reszty ekipy.

Nie zabrakło mocnych emocji, łez, wzajemnych podziękowań i uścisków. Dostaliśmy rzadką okazję, żeby zobaczyć plan zdjęciowy najnowszej części, a do ostatniego spotkania z uczniami Liberty High School dojdzie już za niecały miesiąc. Choć szczegóły fabularne nie są znane, wiadomo jednak, że scenarzyści będą chcieli domknąć wątki z poprzedniej odsłony.

Czy dobre imię Monty’ego zostanie oczyszczone a sieć kłamstw Ani i jej przyjaciół ujrzy światło dzienne?
Każdy fan wyczekuje odpowiedzi. Okazuje się również, że powróci większość obsady z poprzednich sezonów, a także zobaczymy nowe twarze. Cóż zapowiada się ciekawie. Będziecie oglądać?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x