Konkurent Netflixa zbliża się do wejścia w Turcji

Netflix
fot: Netflix

Obecnie platformy streamingowe zyskują coraz większą popularność, w przeciwieństwie do kanałów telewizyjnych.

Netflix, który oferuje odbiorcom wysokiej jakości treści, a także swobodę oglądania ulubionych tytułów kiedy tylko chcemy, zyskuje nowego konkurenta w Turcji. Mowa między innymi o Disney+. Streamer uzyskał oficjalną licencję na nadawanie od RTÜK.

Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy nowa platforma VOD rozpocznie nadawanie w Turcji. Nie znamy także stawki abonamentowej. Niedawno pisaliśmy o tym, że Disney+ przygotowuje nowy serial. Więcej informacji: Nowa twarz w obsadzie pierwszego tureckiego serialu Disney+, „Kaçış” [PRZECZYTAJ].

Obecnie Netflix przygotowuje serial, który nakręci studio Lanistar Media. Zdjęcia mają rozpocząć się w lipcu 2022 roku. Produkcja będzie liczyła dwa sezony. Każdy z nich będzie składał się z sześciu odcinków. Program opowie historię o życiu Atatürka. Premiera jest zaplanowana na 2023 rok, w stulecie Republiki Turcji.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x