Kopciuszek, ale w krwawej odsłonie

Kopciuszek to jedna z najpopularniejszych księżniczek Disneya. Na ekranach zadebiutowała w 1950 roku.

Zgubienie buta na imprezie zazwyczaj nie zwiastuje nic dobrego. Głównej bohaterce jednak przyniosło to niesamowite szczęście.

Bajka opowiada o dziewczynie, mieszkającej z macochą, która każe jej wykonywać wszystkie możliwe prace domowe samodzielnie. Okazuje się, że czuwa nad nią jej wróżka chrzestna i pomaga odwrócić los.

Kopciuszek przygotowuje się do swojej krwawej odsłony. Jak będzie wyglądał horror?
Zdjęcia jakie wypłynęły do sieci pokazują bohaterkę na balu, który gra tutaj dużą rolę. Sama księżniczka jednak, bardziej przypomina Carrie z musicalu. Dziewczyna w pięknej sukni ociekającej krwią, planuje zemstę na każdym, kto kiedykolwiek ją skrzywdził.

Sama produkcja będzie nosiła tytuł Cinderella’s Curse i nie jest to pierwsza baśń w formie horroru. Jakiś czas temu mogliśmy oglądać krwawą interpretację Kubusia Puchatka.

Film wyreżyserowała Louisa Warren, która jest także producentem projektu, a scenariusz napisał Harry Boxley. W filmie występują Kelly Rian Sanson, Chrissie Wunna i Danielle Scott.

To niesamowicie wyjątkowa wersja Kopciuszka, którego wszyscy znamy i kochamy. Pojawi się kilka naprawdę przerażających morderstw, których dokona własnymi rękami.

Powiedział Warren o tym, czego można się spodziewać po nadchodzącym filmie.
Oczekiwanie widzów wzrasta, ponieważ produkcja ma pojawić się w październiku, w okresie halloweenowym.

Ponadto, trwają prace nad innymi odsłonami bajek w formie horrorów. W planach jest Bambi: The Reckoning czy film o Piotrusiu Panie pod tytułem: Peter Pan: Neverland Nightmare.

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x