,,Korporacja konspiracja” anulowana! Shion Takeuchi potwierdził plotki

Twórca serialu potwierdza plotki o anulowaniu Korporacji konspiracji z Netflixa. Nie poznamy dalszych losów Regan i Cogito Inc.

Netflix rozpoczyna rok 2023 kolejnym odwołaniem. Serial animowany dla dorosłych został oficjalnie anulowany na platformie streamingowej. Twórca serialu i scenarzysta Shion Takeuchi potwierdził tę wiadomość na Twitterze.

Ze złamanym sercem muszę potwierdzić, że Netflix zdecydował się anulować drugi sezon Korporacja konspiracja. Z biegiem lat te postacie stały się dla mnie prawdziwymi ludźmi i jestem zdruzgotany, że nie mogę patrzeć, jak dorastają. Reagan i Brett zasłużyli na zakończenie i odnalezienie szczęścia. I bardzo chciałbym móc podzielić się z wami wszystkimtym, co mnie czeka.

Wszystkim, którzy oglądali, dziękuję za wspólną podróż. Chociaż jestem smutny, pomaga mi świadomość, że są ludzie, którym zależało na tych postaciach tak samo, jak mnie.

Korporacja konspiracja opowiada o świecie, w którym praktycznie każda teoria spiskowa jest prawdziwa. Cogito Inc. jest tajną organizacją, pociągająca za sznurki pod nadzorem Gabinetu Cieni, aby ludzkość nie dowiedziała się o tym, że teorie spiskowe, nie są tylko bajką. Akcja śledzi poczynania pracowników tejże organizacji, w szczególności Regan – córki współzałożyciela korporacji, która posiada ponadprzeciętny iloraz inteligencji. Świetna pozycja dla osób lubiących czarny humor i satyrę.

0
Would love your thoughts, please comment.x