Kraina Lodu 3 powstanie? Josh Gad komentuje oczekiwania fanów

Kraina lodu 3 jest tym, czego chcieliby fani serii. Czy film ma szansę powstać? Josh Gad, aktor podkładający głos pod Olafa w oryginalnym dubbingu wypowiedział się na ten temat.

Kraina lodu 3 nie została oficjalnie ogłoszona i prawdopodobnie fani muszą uzbroić się w cierpliwość. W końcu Kraina lodu 2 miała premierę aż 6 lat po części pierwszej. Jednak to opłaciło się, bo sequel został najbardziej dochodowym filmem animowanym w historii.

Josh Gad, czyli oryginalny głos Olafa, w rozmowie z PopCulture.com tłumaczy, że Kraina lodu 3 nie jest formalnością, a sytuacja nie jest prosta.

„Nie wiem, czy powstanie. Sprawa wygląda tak: Kraina lodu 2 nie stała się Krainą lodu 2 dopóki nie powstał powód do stworzenia tego filmu. Dlatego nie wiem, czy i kiedy powstania Kraina lodu 3. Decyzje są podejmowane na wyższych szczeblach, ale mogę powiedzieć ci tak: pojawiła się szansa, by wziąć tych bohaterów i opowiedzieć historię o nadziei i inspiracji. Z tego powodu też razem z Disneyem przez kilka tygodni robiliśmy serię W domu z Olafem. Saga Krainy lodu jest kontynuowana, nawet jeśli niekoniecznie jest ona w postaci trzeciego filmu. Zobaczymy, czy będzie historia warta opowiedzenia. Jestem pewny, że Jennifer Lee i niesamowita ekipa z Disneya pewnego dnia ją opowiedzą”.

Gad dodaje, że nie uważa, by był sens tworzenia spin-offu o Olafie. Jego zdaniem jest on integralną częścią historii Anny, Elsy, Kristoffa i reszty. Odłączenie go od tej grupy nie jest dla niego usprawiedliwione i zasłużone.

Oglądaliście dwie poprzednie części?
Chcielibyście kolejną cześć?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x