Hanna Montana doczeka się kontynuacji! Jeden z aktorów zdradził tajemnice!

Produkcja Hannah Montana była jedną z najpopularniejszych seriali dla nastolatków. Z zapartym tchem śledziliśmy losy Miley Stewart i jej przyjaciół.

Czy jest szansa, że Hannah powróci na ekrany telewizorów po kilkunastu latach? Jeden z głównych bohaterów ujawnił, że trwają rozmowy o kontynuacji produkcji!

Obecnie wielu twórców decyduje się na wznowienie produkcji, które znamy sprzed lat. Wiadomo już, że trwają pracę nad kontynuacją Lizzy McGuire. Serial ma zadebiutować na platformie Disney+. Kilka dni temu pojawiły się informację o kolejnym prequelu. Twórcy serialu Hannah Montana zastanawiają się nad nakręceniem kontynuacji kultowego serialu dla nastolatków!

Serial o Lizzie McGuire wstrzymany!

Dzięki serialowi Miley Cyrus zyskała międzynarodową sławę. Produkcja opowiada o nastolatce, która prowadzi podwójne życie. Z jednej strony uczęszcza do szkoły, jest zwyczajną licealistką z problemami. Z drugiej jest idolką nastolatków i piosenkarką. Serial był emitowany w latach 2006-2011 na kanale Disney Channel. Składał się z czterech sezonów oraz pełnometrażowego filmu Hannah Montana Forever.

Niedawno Billy Ray Cyrus, który wcielił się w rolę taty tytułowej bohaterki, w rozmowie z Hollywood Reporte zdradził, iż trwają rozmowy o prequelu serialu.
I choć nie przedstawił żadnych konkretów, odpalił iskrę nadziei w sercach fanów. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele filmowych planów.

Pozostaje jedynie czekać na to, że twórcy produkcji Hannah Montana powrócą do rozmów, gdy sytuacja się ustabilizuje. Kto z Was oglądał? Czekacie na powrót kultowego serialu?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x