Kwietniowe zapowiedzi SkyShowtime!

shyshowtime zapowiedzi maj 2023
fot. SkyShowtime

W kwietniu, niezależnie od pogody za oknem, będzie zdecydowanie gorąco! Wszystko za sprawą zapowiedzi od SkyShowtime, które zaoferuje sporo perełek.

Co między innymi zobaczymy już niebawem?

Grease: Rise of the Pink Ladies

zapowiedzi skyshowtime
fot. SkyShowtime

Akcja tego rozśpiewanego serialu toczy się 4 lata przed fabułą kultowego Grease. W 1954 roku, nim rock’n’roll stał się modny, a gang T-Birds zaczął być uważany za najfajniejszy w szkole, cztery zbuntowane outsiderki postanawiają zacząć żyć na swoich zasadach. Ich bunt szybko wywołuje w szkole moralną panikę, która na zawsze zmieni liceum Rydell High.

Drift – Partners in Crime

fot. SkyShowtime

Już jako dzieci bracia Ali i Leo kochali wyścigi i szybkie samochody. Dziś są policjantami patrolującymi niemieckie autostrady i wiedzą, jak zachować zimną krew podczas pościgu za podejrzanymi przy prędkości ponad 240 km na godzinę. Razem walczą z przestępczością na niemieckich autostradach – od nieuczciwej organizacji ukrytej w strukturach policji, poprzez nielegalnych handlarzy, uciekających rabusiów, aż po włoską mafię. Jednak nieoczekiwanie Leo zakochuje się w byłej dziewczynie Alego, Marii. Ich braterska więź zostaje wystawiona na próbę.

Prawo i porządek – sezon 22

fot. SkyShowtime

Legendarny, wielokrotnie nagrodzony Emmy® producent i twórca Dick Wolf powraca z nowym sezonem serialu Prawo i porządek. Przedstawia w serialu sprawy inspirowane najgłośniejszymi współczesnymi wydarzeniami ze świata. Na ekranie będziemy mogli zobaczyć znane już gwiazdy tego serialu, jak i całkiem nowe, nadające serii powiewu świeżości. Serial zachowuje klasyczny podział na dwie części – jedną o policjantach prowadzących dochodzenie, a drugą o adwokatach wymierzających sprawcom karę.

Starosta Kingstownu

Starosta Kingstownu, serial nominowanego do Oscara® Taylora Sheridana i Hugh Dillona, opowiada o rodzinie McLusky. Rozdaje ona karty w Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie.

Rabbit Hole

fot. SkyShowtime

Serial z gatunku thrillerów szpiegowskich, opowiada historię Johna Weira (Kiefer Sutherland), mistrza przebiegłości w świecie korporacyjnego szpiegostwa. Został wrobiony w morderstwo przez potężne siły mające zdolność wpływania na masy i kontrolowania ich. Ten serial będzie dostępny już 31 marca!

Nie!

fot. SkyShowtime

Nie! to mroczna opowieść będąca połączeniem osobliwego science fiction i złożonego thrillera społecznego. Film odsłania zalążki przemocy, ryzyka i oportunizmu, które są nierozerwalnie związane z romantyczną historią amerykańskiego Zachodu… i z samym show-biznesem.

Warto przeczytać także: 

0
Would love your thoughts, please comment.x