„Lucyfer” – piąty sezon zakończy się z hukiem! Aimee Garcia zdradziła, co czeka widzów w finale!

Aimee Garcia gwiazda serialu Lucyfer zabrała głos w sprawie finału serialu Netflixa. Odtwórczyni roli Elli Lopez ujawniła, że piąty sezon zakończy się z hukiem!

Co czeka widzów w finale Lucyfera? Sami zobaczcie!

Jakiś czas temu Tom Ellis, czyli odtwórca tytułowej roli zapewniał, że finał będzie dla widzów satysfakcjonujący. Aktor nawiązał przy tym do zakończenia Gry o tron. Z historią Lucyfera i Chloe ma być jednak inaczej. W wywiadzie z Ellisem padło nawet zdanie o pozytywnym zakończeniu.

Niedawno głos w sprawie finału Lucyfera zabrała również Aimee Garcia. W rozmowie z Entertainment Tonight zdradziła nieco szczegółów:

„Będę całkowicie szczera: kiedy powiedzieli mi, jak zakończy się serial, może to było trochę emocjonalne, ale pierwszą rzeczą, jaką zrobiłam, było dotknięcie mojego serca. Myślę, że będziecie mieli podobną reakcję. Miłosna historia Pięknej i Bestii trwa. Będziecie płakać, a my wyrwiemy wam serca, ale zakończymy to z hukiem!” — ujawniła Aimee Garcia.


Co nowego wiemy o nadchodzącym sezonie?

1. Tematem przewodnim piątego sezonu Lucyfera ma być bardzo fajna zabawka, z którą będzie można pograć. Wciąż nie wiadomo jednak, czym jest owa „zabawka”.

2. Premierowy odcinek piątego sezonu zatytułowano Really Sad Devil Guy.

3. W pierwszej części sezonu będzie też odcinek muzyczny, który ma być hołdem dla starego Hollywood. Wiadomo już, że odcinek ten ma rzucić nieco więcej światła na historię Lucyfera i dać odpowiedź na najbardziej nurtujące fanów pytanie. Będzie nosił tytuł Bloody Celestial Karaoke Jam.

4. Spekuluje się też, że pojawi się brat Lucyfera — Michael.

5. Lesley Ann-Brandt, która wciela się w postać Maze, potwierdziła już, że ​​jej postać stoczy w nowym sezonie epicką walkę.

Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie! Nie mogę się już doczekać! A Wy?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x