Luke Wilson o finale sezonu „Stargirl”

Serial w swoim pierwszym sezonie zrobił bardzo wiele, najpierw przedstawiając swoją świeżo upieczoną bohaterkę Stargirl/Courtney Whitmore (w tej roli Brec Bassinger), która została wybrana przez kosmiczny kostur.

Następnie w trakcie sezonu do tej pory entuzjastycznie rzuciła się w wir heroizmu, tworzenia drużyny, walki ze złoczyńcami i poniosła przy tym kilka naprawdę druzgocących strat. Do końca pozostały tylko dwa odcinki, które mogą przynieść poważną konfrontacją między nowym pokoleniem Justice Society of America a złowieszczym Towarzystwem Niesprawiedliwych. Według gwiazdy serialu, Luke’a Wilsona, tę bitwę można określić jedynie jako „epicką”.

Myślę, że dowiesz się znacznie więcej o planie Stowarzyszenia Niesprawiedliwych – nie tylko w odniesieniu do Blue Valley, ale także do dominacji nad światem. A na końcu jest epicka bitwa… w najlepszym razie jest to mieszanka wielkiego finału i pewnego zamknięcia, ale kiedy spojrzymy na ogólny obraz, pod powierzchnią nadal istnieje poważne zamieszanie.

– powiedział w rozmowie z TVLine, Wilsonn, który gra Pata Dugana / S.T.R.I.P.E.’a

Co czai się „pod powierzchnią” finału sezonu? Na szczęście wkrótce się dowiemy, bo serial został odnowiony na drugi sezon, tym razem wyłącznie dla The CW. Finałowy odcinek o tytule Stars&S.T.R.I.P.E. Part Two zostanie wyemitowany 10 sierpnia, a oto jego opis:

Gdy Stowarzyszenie Niesprawiedliwych zbliża się o krok do wypełnienia swojej misji, Courtney (Brec Bassinger) i JSA walczą z Icicle i innymi złoczyńcami. W rolach głównych występują również Luke Wilson, Amy Smart, Yvette Monreal, Anjelika Washington, Cameron Gellman, Trae Romano, Meg DeLacy, Neil Jackson i Christopher James Baker. Greg Beeman wyreżyserował odcinek napisany przez Geoffa Johnsa.

0
Would love your thoughts, please comment.x