Magda Bereda wypuściła singiel „Całe szczęście”, który promuje jej nowy album!

Całe szczęście to tytuł najnowszej piosenki Magdy Beredy. Youtuberka, która dała poznać się szerszej publiczności, jako uczestniczka programu Taniec z Gwiazdami. Nowym kawałkiem zapowiada debiutancki album.

Jej najnowszy singiel Całe szczęście powstał we współpracy z Margaret. Na początku utwór dotyczył miłości, ale na życzenie Magdy został zmieniony. Artystka dostosowała słowa do tego, co Magda ma w sercu – swoich fanów! Co najciekawsze, do tej pory zawsze wykonywała autorskie utwory, teraz pierwszy raz to ktoś napisał piosenkę dla niej.

Choć przyznaje, że to dla niej nowe, cieszy się, że Margaret uchwyciła to, co jest dla niej tak istotne. Wraz z premierą kawałka ruszył challange na TikToku — hasztag — #całeszczęście. Wyzwanie trwa do niedzieli i polega na pokazaniu, czym jest dla ciebie szczęście. Premiera płyty 30 listopada.

Bez wahania polecam przesłuchać. Jak zawsze Madzia przekazuje wartości, które są dla niej najważniejsze. Jak jej tu nie kochać!

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x