„Uciekające kurczaki” powrócą! Netflix wyprodukuje sequel

Po latach od premiery Netflix wyprodukuje kontynuację filmu Uciekające kurczaki!

Uciekające kurczaki jest pierwszym filmem wyprodukowanym przez Aardman Animations. Animacja swoją premierę miała w 2000 roku. Zaraz potem pojawił się pomysł na zrealizowanie kontynuacji, jednak projekt ten ostatecznie upadł. W kwietniu 2018 roku ogłoszono wznowienie prac nad produkcją, a teraz przyszedł czas na konkretne informacje.

Reżyserią sequela zajmie się Sam Fell, a twórcy pierwowzoru będą zaangażowani w pracę nad nim. Scenariusz powstaje już od kilku lat, a przygotowali go Karey Kirkpatrick, John O’Farrell i reżyser.

Film ma opowiedzieć o Ginger, żyjącej w wolnej od ludzi drobiowej utopii. Po latach bezpieczeństwa jej córka zaczyna pojmować, jak wiele ograniczeń nałożonych jest na ich zaściankową rzeczywistość. Do kurczaków docierają też pogłoski o wielkim zagrożeniu, które może położyć kres ich wolności.

Produkcja Uciekających kurczaków 2 ma ruszyć w przyszłym roku. Cieszycie się?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x