Marvel wydaje książkę kucharską!

Marvel wyda książkę kucharską, w której znajdziecie przepisy między innymi na chimichangę à la Deadpool, ulubione langusty Logana czy pączki Novy!

Marvel i książka kucharska? Brzmi nietypowo prawda? Dom Pomysłów najwyraźniej ma na uwadze, że jego fani potrafią być głodni nie tylko kolejnych projektów artystycznych.
Dwudziestego ósmego lipca do sprzedaży trafi pozycja Marvel’s Eat The Universe Cookbook, mająca być dopełnieniem obecnego na YouTube widowiska Eat the Universe, w którym znany szef kuchni, Justin Warner, przedstawia najsłynniejsze przepisy z całego uniwersum – to właśnie on jest autorem nowego podręcznika!

Z książki dowiecie się choćby, jak przyrządzić w domu „galaktyczne pączki” kosmicznej policji Novy, „dyniowe bomby” Zielonego Goblina, powszechnie znaną i ukochaną przez Deadpoola chimichangę czy langustę z Bayou, potrawę uwielbianą przez Wolverine’a.

Przepisów będzie znacznie więcej. Już niedługo w Waszej kuchni może powstać gruby, okrągły stek z wołowiny à la Storm, pizzowe bułeczki Dazzler i wiele innych – raz ma ich być około 60.

Jestem ciekawa tej książki. W końcu nadarzy się okazją, aby posmakować dziwnych i nietypowych rzeczy. A Wy co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzach!

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x