Mckenna Grace dołącza do czwartego sezonu „Opowieść podręcznej”

Mckenna Grace (The Haunting of Hill House, Troop Zero) dołączyła do nadchodzącego czwartego sezonu flagowego serialu dramatycznego Hulu The Handmaid’s Tale.

Grace zagra panią Keyes, bardzo inteligentną kobietę. Jest również nastoletnią żoną znacznie starszego komendanta. Pani Keyes to buntowniczka, chociaż jest spokojna i pobożna na zewnątrz, a w jej wnętrzu aż burzy.

W serialu wyprodukowanym przez MGM Television występują Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, OT Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford i Sam Jaeger.

Produkcja The Handmaid Tale została wznowiona w Toronto dwa tygodnie temu po długiej przerwie, która trwała od marca. Wszystkie prace wtedy musiały zostać zawieszone z powodu globalnej pandemii COVID-19.

Premiera czwartego sezonu Opowieść podręcznej nie jest na chwilę obecną znana. Na razie zostały wznowione zdjęcia. Prawdopodobnie nowe odcinki zobaczymy w przyszłym roku.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x