Fanart Geraldine Viswanathan jako Ms. Marvel

Nowa grafika stworzona przez fanów pokazuje nam, jak wyglądałaby Geraldine Viswanathan w roli Kamali Khan

Fani Marvela z niecierpliwością czekają na wiele seriali telewizyjnych, które trafią na Disney+ w ciągu najbliższych kilku lat. Pierwszy, The Falcon and the Winter Soldier, został opóźniony w stosunku do sierpniowej daty premiery, ale WandaVision nadal jest na dobrej drodze do premiery w tym roku. W międzyczasie Ms. Marvel jest zaplanowana na przyszły rok, ale może się to jeszcze niestety zmienić. Produkcja miała ruszyć jeszcze tego lata, ale pandemia koronawirusa prawdopodobnie zmieniła te plany. Najnowszą informacją na temat serialu była plotka, że ​​duet znany z Bad Boys For Life, czyli Adil El Arbi i Bilall Fallah, może skończyć na stołkach reżyserskich.

Oczywiście wszyscy czekamy na informację kto zagra w nadchodzących serialach Marvela. Jak dotąd Ms. Marvel, She-Hulk i Moon Knight są jedynymi, które skupią się na zupełnie nowych bohaterach, pozostawiając ich główne role w tajemnicy. Tatiana Maslany została właśnie obsadzona w tytułowej roli jako She-Hulk w czwartek, a fani prawdopodobnie mają nadzieję, że Ms. Marvel będzie następna. Z pewnością mają swoje pomysły na to, kto byłby idealny do tej roli, a Viswanathan znana z The Broken Hearts Gallery często znajduje się na szczycie listy.

Prawdziwym pokazem wsparcia fanów dla określonego aktora lub aktorki jest tworzenie dla nich fanartów. Teraz Viswanathan doczekała się swojej grafiki. Ilustrator Arkin Tyagi postanowił zamienić Viswanathana w Kamalę Khan i szczerze mówiąc, średnio mi się to podoba, zwłaszcza ten strój. Oczywiście ciężko o wyjęcie żywcem z komiksów, ale… oceńcie sami.

Viswanathan powiedziała w rozmowie z portalem Screen Rant, że pochlebiają jej plotki o roli Ms. Marvel, ale ma też niskie oczekiwania. Teraz gdy Maslany została obsadzona jako She-Hulk, Marvel prawdopodobnie zwróci uwagę na pozostałe seriale. Pani Marvel już by była w trakcie zdjęć, gdyby pandemia nie zakłóciła sytuacji, więc mogliby mieć już kogoś obsadzonego w tej roli i to tylko kwestia tego, kiedy to ogłoszą. Miejmy nadzieję, że czekanie nie potrwa długo.

Macie swoje typy do roli nastoletniej bohaterki z New Jersey? Czekam na Wasze komentarze i chętnie zamienię parę słów na temat mojej ulubionej postaci!

0
Would love your thoughts, please comment.x