Morderstwo w pierwszym zwiastunie „Bad Sisters”. Dzieje się!

0
30

We środę, 27 lipca, Apple TV+ opublikowało trailer czarnej serii komediowej o tytule Bad Sisters. Program powstał dzięki Sharon Horgan, która wraz z Anne-Marie Duff, Evą Birthistle, Sarah Greene i Eve Hewson wcieliły się w role przebiegłych sióstr Garvey. Serial ma podejmować temat granicy miłości rodzeństwa, wystawionej na próbę, gdy dochodzi do morderstwa.

Dzięki zwiastunowi przenosimy się na pogrzeb Johna, który okazuje się mężem jednej z sióstr. Wszystkie kobiety są obecne na uroczystości, co jednak nie napełnia ich radością. Jedna z postaci wręcz wybucha śmiechem, gdy ksiądz wspomina o zmarłym jako o dobrym człowieku. Po uroczystości do akcji wkraczają agenci z zakładu ubezpieczeń, którzy chcą przesłuchać siostrzyczki. Czyżby wyczuwali jakiś szwindel?

Dalsza część przenosi nas o sześć miesięcy wstecz, gdzie ujawnia się prawdziwa natura zmarłego. Okazuje się, że John był niezwykle brutalny i zaborczy, usilnie próbował też całkowicie kontrolować życie swojej żony Duff. Siostry jego żony w końcu nie wytrzymują i postanawiają w jej imieniu zemścić się na okrutnym małżonku. Wiedzą, że Duff nie będzie w stanie sama wyrwać się z tego małżeństwa. Opracowują więc plan, jak pozbyć się Johna. Jednak, jak jesteśmy w stanie zobaczyć, zabić człowieka wcale nie jest tak łatwo.

Producenci wykonawczy i scenarzyści Bad Sisters to, poza Sharon Horgan, Brett Baer i Dave Finkel (Nowa dziewczyna), a także Karen Cogan, Ailbhe Keogan, Daniel Cullen, Perrie Balthazar i Paul Howard. W obsadzie znalazł się także Brian Gleeson (Peaky Blinders), Daryl McCormack (Peaky Blinders), Assaad Bouab (W pogoni za miłością) oraz nowicjusz Saise Quinn.

Serial ma swoją premierę na Apple TV+ już 19 sierpnia, i od razu pojawią się dwa odcinki. Kolejne będą wypuszczane raz w tygodniu, w piątek.

Poniżej przedstawiamy omawiany zwiastun:

Co sądzicie o Bad Sisters? Ja nie mogę się doczekać!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments