Możliwe, że wkrótce Pikachu przejdzie ewolucję

Twórcy Pokemon Journeys obiecali fanom, że będą wprowadzać coś nowego, czego nie było w żadnej poprzedniej serii o kieszonkowych stworkach.

Najnowsza seria o Pokemonach skupia się na Ashu i Goh, którzy podróżują po różnych regionach. Jeden z nich chce zostać Mistrzem Pokemonów, a drugi chce złapać wszystkie kieszonkowe stworki łącznie z Mew.

Nie tak dawno zostało opublikowane streszczenie trzydziestego piątego odcinka Pokemon Journeys. Tam można wyczytać między innymi, że Ash i Goh zamierzają odwiedzić Pikachu Outbreak i to tam właśnie najlepszy przyjaciel głównego bohatera, Pikachu, ewoluuje w Raichu.

Wielu Pikachu wykopało z powierzchni skały kamienie z piorunami i wykorzystało swoją moc, by wyewoluować w Raichu… a potem Pikachu Ash’a w końcu również wyewoluowało w Raichu, dzięki kamieniu z piorunami, odkrytemu przez bardzo uczynną kobietę

Co myślicie o tym streszczeniu? Myślicie, że to może być prawda o ewolucji Pikachu Asha? Dajcie znać w komentarzu!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x