Netflix kasuje „Ciemny kryształ: Czas buntu” po pierwszym sezonie

W poniedziałek Netflix poinformował, że nie powstanie drugi sezon The Dark Crystal: Age of Resistance na podstawie filmu Jima Hensona z 1983 roku.

Serial opowiada historię planety Thera, która powoli umiera. Leżący w jej sercu Kryształ Prawdy stanowiący źródło niewyobrażalnej mocy został skażony przez okrutnych Skeksów, a krainę zaczyna pustoszyć tajemnicza choroba. Gdy trójka Gelfingów odkrywa straszną prawdę o mocy Skeksów postanawiają oni wyruszyć w niebezpieczną podróż rozpalając po drodze płomień rebelii i stając do walki o losy planety.

W końcu możemy potwierdzić, że nie powstanie dodatkowy sezon The Dark Crystal: Age of Resistance. – powiedziała Lisa Henson, producentka wykonawcza.

Dla osób, które chcą zobaczyć drugi sezon lub zawalczyć o niego to powstała petycja stworzona przez fanów — Klik! 

Niestety nie znamy powodu, dlaczego Netflix postanowił skasować serial Ciemny kryształ: Czas buntu. Powodem mogła być zbyt niska oglądalność lub wysokie koszty produkcji.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x