Netflix nakręci aktorski serial „Resident Evil”!

Serial wyprodukuje Constantin Film. To ta sama firma, która odpowiada za sześć dotychczasowych filmów. Żadna z produkcji filmowych nie zyskała popularności, ale poznajcie szczegóły o wersji serialowej!

Zasięg i rozpoznawalność Netflixa może sprawić, że produkcja zwróci uwagę tych, którzy nie grali w żadną odsłonę serii gier. Ktoś z Was grał?

Za fabułę odpowiadać będzie Andrew Dabb. Będzie też pełnić rolę producenta wykonawczego i scenarzysty wszystkich ośmiu odcinków, natomiast Bronwen Hughes będzie odpowiadał za dwa pierwsze odcinki. Nie wiemy, kiedy poznamy informacje, takie jak obsada czy data premiery, ale myślę, że jest na co czekać.

Resident Evil ma opowiadać zupełnie nową historię, która rozgrywać się będzie na dwóch planach czasowych.

Bohaterkami opowieści rozgrywającej się podczas pierwszej linii czasowej będą dwie 14-letnie siostry Jade i Billie Wesker. Dziewczyny zostały zmuszone do przeprowadzki do korporacyjnego molocha, jakim jest New Raccoon City. Im dłużej przebywają w nim, tym bardziej zdają sobie sprawę z tego, że miasto nie jest tym, czym się na pierwszy rzut oka wydaje. Zaczynają też podejrzewać, że ich ojciec ukrywa mroczne tajemnice. Tajemnice, które mogą zniszczyć świat.

Akcja drugiej linii czasowej rozgrywa się ponad dziesięciu lat w przyszłości. Na Ziemi mieszka zaledwie piętnaście milionów ludzi. Jest też ponad sześć miliardów potworów – ludzi i zwierząt zainfekowanych wirusem T. Jade ma trzydzieści lat i próbuje przetrwać w Nowym Jorku. Niestety wspomnienia z przeszłości na temat jej siostry, jej ojca i jej samej wciąż nie dają jej spokoju…

Ktoś z Was będzie oglądał?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x