Netflix ponownie wstrzymuje produkcję „Wiedźmina”!

Po zakażeniu się kilku członków ekipy produkcyjnej wstrzymano prace na planie nad drugim sezonem Wiedźmina. Kiedy planowany jest powrót?

To już drugi raz, gdy prace na planie zostają opóźnione na skutek zakażenia się koronawirusem. W marcu Kristofer Hivju (Nivellen) uzyskał pozytywny wynik testu, co ostatecznie spowodowało, że ekipa Wiedźmina wróciła dopiero w sierpniu. Do tej pory bez żadnych większych utrudnień trwały zdjęcia do następnego sezonu hitowej produkcji Netflixa.

Koronawirus. Kristofer Hivju zarażony. Jak się czuje aktor znany z "Gry o tron"? - Film

Jednakże okazało się, że cztery osoby z ekipy produkcyjnej uzyskały pozytywny wynik testu na COVID-19. W tym momencie te osoby zostały odizolowane od reszty, aby zapobiec następnym ewentualnym zakażeniom. Netflix przeprowadzi serię testów sprawdzających, czy przypadkiem reszta ludzi pracujących nad Wiedźminem nie jest zakażona.

Na chwilę obecną niestety nie wiemy, kiedy dokładnie ekipa filmowa wróci na plan. Bez wątpienia nie będzie to aż tak długi czas oczekiwania, jak za pierwszym razem. Śmiało możemy jednak przypuszczać, że przerwa może wynosić co najmniej dwa tygodnie. Miejmy nadzieję, że problem zostanie szybko rozwikłany i w mgnieniu oka zobaczymy z powrotem ekipę produkcyjną pilnie pracującą nad swoim oczkiem w głowie.

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Zdjęcia do nowego sezonu mają trwać do lutego. Planowana jest na drugą połowę 2021 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x