Co słychać u Sheldona i Amy po jedenastym sezonie „Teorii wielkiego podrywu”? Doczekali się dzieci?

Ostatni odcinek The Big Bang Theory pojawił się 16 maja 2019 roku i od tamtej pory sporo dowiedzieliśmy się co słychać u głównego bohatera, Sheldona.

Teoria wielkiego podrywu doczekała się spin-offu zatytułowanego Młody Sheldon. Opowiada historię młodego Coopera o dorastaniu i o jego rodzinie. W czwartym sezonie Young Shledon pojawiła się pewna informacja, która szokowała fanów!

To była najlepsza impreza z okazji ukończenia szkoły, na jakiej byłem. Była do czasu tej, którą urządziliśmy dla mojego syna, Leonarda Coopera. Chciałem, żeby nazywał się Leonard Nimoy Cooper, ale Amy mi nie pozwoliła – mówi dorosły Sheldon

Ciesz się, że w ogóle pozwoliłam ci go nazwać Leonard – odpowiada Amy

Producent w rozmowie z TVLine Steve Molaro zdradził, że dziecko Cooperów nie nosi imienia po Leonardzie Nimoyu ze Star Terek, tylko po Leonardzie Hofstadterze, najlepszym przyjacielu Sheldona. Zapowiada również, że będą się pojawiać raz na jakiś czas nowe informacje odnośnie życia Amy i Sheldona.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x