Netflix wprowadza opcję przyspieszenia na razie tylko na Androidzie

Netflix pozwolił wszystkim użytkownikom aplikacji na Androidzie odtwarzać dany odcinek lub film z różną prędkością. Funkcja niezbyt cieszy się poklaskiem niektórych twórców z Hollywood.

Według Keeli Robison, która jest wiceprezesem ds. innowacji, odtwarzanie ze zmienną prędkością zostało „dobrze przyjęte” przez klientów i jest często używane. Zwróciła również uwagę, że takie funkcje są dostępne od lat w rejestratorach DVR i odtwarzaczach DVD.

Zmienna prędkość jest na razie dostępna dla osób posiadających Androida. Firma niedługo zacznie testować również funkcję na iOS oraz w przeglądarkach. Sterowanie prędkością odtwarzania pozwala użytkownikom wybierać między normalną szybkością, a wolniejszą – od 0.5X do 1,5X.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x