Nick Fury powróci w „The Marvels”!

Samuel L. Jackson niedawno zapowiedział na Instagramie, że powrócił jako Nick Fury. Zrobił to, pokazując swoją protetyczną brodę. Nie sprecyzował jednak, czy chodziło mu o Secret Invasion czy The Marvels.

Wielu zakładało, że chodziło o serial, ponieważ zostało już potwierdzone, że w tym projekcie Marvela go zobaczymy. Dodatkowo doniesiono, że zdjęcia do Secret Invasion rozpoczną się w sierpniu tego roku. Brie Larson również zdradziła, że podobnie jest z The Marvels, więc fani mieli o czym teoretyzować. Jackson najwyraźniej postanowił wyjaśnić wszelkie potencjalne zamieszanie spowodowane jego poprzednim postem na Instagramie. W niedawnym poście wskazał, że oficjalnie dołączył do obsady filmu, poprzez użycie hashtagu „#TheMarvels”, aby ogłosić swój udział w sequelu Kapitana Marvela. Dodał do owego postu zdjęcie w koszulce zaprojektowanej przez artystę J. Pierce’a przedstawiającą Julesa Winnfielda, czyli postać w którą SML wcielił się w Pulp Fiction. Zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Wszystko wskazuje na to, że Fury będzie miał sporo mniejszą rolę niż ostatnio. Zamiast tego błyszczeć mają Monica Rambeau (w tej roli Teyonah Parris) i Kamala Khan (Iman Vellani). Nie zapominajmy również o Carol Danvers (Brie Larson).

Obecnie nie znamy daty premiery Secret Invasion, ale jest bardzo prawdopodobne, że akcja może doprowadzić do fabuły zawartej w The Marvels. Zatem Jackson mógłby działać jako pomost między swoją serią a kontynuacją Kapitan Marvel. Być może jakikolwiek konflikt, z którym Fury ma do czynienia w serialu, przeniesie się do filmu. Podobnie, jak ma to miejsce z WandaVision i Doctor Strange in the Multiverse of Madness.

The Marvels ma wejść do kin 11 listopada 2022 roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x