Noah Centineo w obsadzie filmu „Black Adam”!

Black Adam będzie jednym z kolejnych filmów z DCEU. Ujawniono nazwisko kolejnego członka obsady. To ktoś kogo wszyscy znacie!

Noah Centineo znany między innymi z produkcji Do wszystkich chłopców, których kochałam dołączył do Dwayne’a Johnsona w filmie Black Adam, do którego zdjęcia mają rozpocząć się na początku 2021 roku w Georgii. Centineo wcieli się w Atom Smashera. To postać, która może kontrolować swoją strukturę molekularną; manipuluje swoim rozmiarem, siłą i wytrzymałością.

Black Adam to jeden z zapowiedzianych projektów DC i studia Warner Bros., a w głównej roli wystąpi wspomniany wyżej Dwayne Johnson. Wcześniej aktor przy okazji promocji filmu Jumanji: Następny poziom zapowiadał, że w filmie ma pojawić się też klasyczny zespół superbohaterów DC, Justice Society of America.
Flm trafi do kin 22 grudnia 2021 roku.

Cieszycie się? Jesteście ciekawi jak Noah wypadnie w nowym filmie?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x