Nowa aktorka dołącza do trzeciego sezonu „Sex Education”

Do trzeciego sezonu Sex Education dołączyła Jemima Kirke, która prawdopodobnie wcieli się w seksowną nauczycielkę, jak i panią dyrektor.

Aktorka Jemima Kirke znana między innymi z serialu Girls w trzecim sezonie przejmie obowiązki pana Groffa, którego zagrał Alistaira Petrie, który został wysłany na przymusowy urlop. Osoba, która pracuje na planie, zdradziła, że aktora bardzo chętnie dołączyła do serialu Sex Education. Obcięła swoje długie blond włosy, zyskując nowy, elegancki wygląd.

Na chwilę obecną trwają zdjęcia do trzeciego sezonu. Prawdopodobnie nowy sezon Sex Education zobaczymy w 2021 roku, gdzieś w okolicach wiosny/lata.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x