Nowa gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen

The Mandalorian (Pedro Pascal) and the Child in THE MANDALORIAN, season two, exclusively on Disney+

Pojawił się projekt gry z uniwersum Gwiezdnych Wojen, z Mandalorianinem w roli głównej.

Pracą ma zająć się jedno z najlepszych studiów w tej dziedzinie.

O czym konkretnie będzie gra? Kto będzie za nią odpowiadał?

Respawn Entertainment należące do studia EA, rozpoczęło prace nad pierwszoosobową grą o Mando. Firma odpowiada również za serię Star Wars Jedi. Nie wiadomo, jak nowa produkcja odniesie się do Star Wars Jedi: Fallen Order i Star Wars Jedi: Survivor. Projekt jest we wstępnej fazie produkcji, więc data premiery nie została jeszcze ujawniona. Dodano jedynie, że ukaże się co najmniej za dwa lata. Z tego powodu, nie określono na jakiej platformie można spodziewać się gry.

Gra ma skupiać się na zręczności i stylu, co zapewne odbije się na realiźmie. Wspomniano także o plecaku odrzutowym Mandalorianina, który najwyraźniej ma „umożliwić” graczowi wykonywanie doskoków w poziomie, skoków w pionie i nie tylko. Nowy projekt porównywany jest do znanej już produkcji Apex Legend.

Jako, iż jest to gra o łowcy nagród, gracze mogą spodziewać się dużego arsenału broni do wyboru. Oprócz tego, wymieniono między innymi rakiety na nadgarstek, wizjer do oznaczania celów i hak z liną.

Po tych opisach, nie trudno się domyśleć, iż zastaniemy tam otwarty świat. Jednak Respawn Entertainment zapowiada rozrywkę dla graczy na poziomie wieloplanetarnym. Brzmi to naprawdę interesująco. Kto nie chciał by przekopać kogoś na Tatooine czy Nevarro? Ja bym chciała.

Na chwilę obecną, tylko tyle wiadomo o nowej grze z łowcą nagród w roli głównej. Wkrótce zapewne pojawi się jeszcze więcej informacji.

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x