Nowy Crash juz w październiku!

Wyciek, który w tym tygodniu trafił do sieci, zdradził nie tylko datę premiery Crash Bandicoot 4, ale również kilka zdjęć z gry.

Grafiki pojawiły się na internetowych forach dyskusyjnych, takich jak ResetEra i 4Chan, i choć są trochę niewyraźnie, pokazują najlepsze jak dotąd spojrzenie na grę. Wygląda na to, że wyciągnięto je ze zwiastuna, który podobno dostaniemy w poniedziałek, kiedy gra zostanie oficjalnie ogłoszona. Jeśli wierzyć najnowszemu wyciekowi, gra zostanie wydana jeszcze w tym roku, konkretnie dziewiątego października, i będzie dostępna na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Obrazy te pokrywają się ze szkicami z pierwszego wycieku, kiedy to poznaliśmy podtytuł gry – It’s about time.

View post on imgur.com

Oczywiście zawsze istnieje szansa, że ​​te zdjęcia uległy jakimś modyfikacjom, odkąd nagle pojawiły się w Internecie, ale biorąc pod uwagę liczbę zdjęć i to, co pokazują, gdyby to była mistyfikacja, trzeba przyznać, że całkiem starannie wykonana.

Graliście w którąś z poprzednich części serii? Jeśli tak, to czy z nostalgii kupicie nową część? Dajcie znać w komentarzach.

0
Would love your thoughts, please comment.x