Czyżby Ian Somerhalder zastąpił Toma Ellisa w szóstym sezonie „Lucyfera”?

Ostatnio w mediach społecznościowych krąży informacja, że Ian miałby zastąpić Toma w szóstym sezonie Lucyfera.

Wszystko zaczęło się od Twittera, gdzie Ildy Modrovich, która jest showrunnerem, Lucyfera skomentowała informację od jednego użytkownika „Buahahaha!!!”.

Fani zaczęli od razu tworzyć różne fake newsy odnośnie tego, że Toma Ellisa zastąpi Ian Somerhalder znany wszystkim jako Damon Salvatore z serialu Pamiętniki Wampirów. Na chwilę obecną nie wiemy zbyt wiele o nadchodzącym piątym sezonie, a już tym bardziej o szóstym.

Co wiemy o nadchodzącym 5 sezonie Lucyfera?

Zdecydowanie to są plotki, niedawno potwierdzono, że Tom podpisał umowę na kolejny sezon Lucyfera i nikt nie wspominał, że zastąpi go ktoś inny. Nie ma czym się przejmować. Dalej będziemy oglądać Toma Ellisa w roli Diabła.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x