Nowy film Disneya z muzyką Metalliki!

W najnowszym filmie realizowanym przez Disneya pojawi się jeden z największych przebojów zespołu Metallica. O jakim mowa?

Trwają prace nad filmem Jungle Cruise, w którym ma znaleźć się miejsce dla muzyki Metalliki. Zespół opracował z twórcami filmu nową wersję piosenki Nothing Else Matters, która trafi na ścieżkę dźwiękową filmu.

W wywiadzie dla Collider Lars Ulrich powiedział:

„Pomysł wyszedł od Seana Baileya, który od dawna jest fanem rocka i jednym z najmilszych ludzi w przemyśle muzycznym. Zawsze był fanem Metalliki i dość dobrze się poznaliśmy. Razem z żoną jesteśmy wielbicielami Disneya, a on zawsze szukał miejsca, jak dopasować Metallicę do ich projektów”.

Zespół pracował nad utworem z nominowanym do Oscara Jamesem Newtonem Howardem. Tak wypowiedzieli się na jego temat:

„James Newton Howard to absolutna legenda. Biorąc pod uwagę to, czego dokonał to wielki zaszczyt, że mogliśmy z nim pracować.
Nie chcę za dużo zdradzać, ale to dość niezwykła aranżacja. Napisaliśmy tę piosenkę, ale on przearanżował ją tak, żeby pasowała do filmu”.

Premiera zaplanowana jest na 30 lipca 2021 roku. Będziecie oglądać?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x