Nowy serial o wampirach, gdzie główną rolę zagra Ian Somerhalder!

W końcu platforma Netflix udostępniła po wielu miesiącach oczekiwania na premierę „V-Wars” zwiastun, którym dowiadujemy się, że premiera 1 sezonu jest zapowiedziana na 5 grudnia 2019 roku.

Ian Somerhalder, który zasłynął z serialu The Vampire Diaries gdzie zagrał Damona Salvatore po kilku latach przerwy ponownie wraca do tematyki wampirów. Tym razem zagra dr. Swanna, który próbuje rozgryźć przyczynę tajemniczego wirusa zmieniającego ludzi w wampiry.

„Dr Luther Swann (Ian Somerhalder) wchodzi w świat niewyobrażalnego horroru, gdy tajemnicza choroba przekształca jego najlepszego przyjaciela, Michaela Fayne’a (Adrian Holmes), w morderczego drapieżnika, który żywi się innymi ludźmi. W miarę rozprzestrzeniania się choroby i przekształcania się większej liczby ludzi, społeczeństwo rozpada się na wrogie obozy, stawiając zwykłych ludzi w obliczu rosnącej liczby tych „wampirów”. Swann ściga się z czasem, aby zrozumieć, co się dzieje, podczas gdy Fayne powstaje, aby stać się potężnym podziemnym przywódcą wampirów.”

Pierwszą z ofiar jest Michael Fayne (Adrian Holmes), najlepszy przyjaciel doktora Luthera Swanna (Ian Somerhalder). W krótkim czasie zaraza rozprzestrzenia się na cały świat, a ludzie dzielą się na dwa obozu – normalnych i „zainfekowanych”.

Pierwszy sezon tak jak wspomniałem wyżej zadebiutuje 5 grudnia z 10 odcinkami, które będą trwać około godziny.

Czekacie na najnowszy serial z Ianem w roli głównej? Zachęcamy również do dołączenia do naszej grupy na fb o V-Wars – Klik!

Cytat: ppe.pl, swiatseriali.interia.pl

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x