O czym będzie serial „Gül Masalı”?

fot: ATV.COM.TR

Zbliża się powoli sezon letni w tureckiej telewizji. Wraz z początkiem lata pojawią się nowe seriale romantyczne.

Gül Masalı — nowa produkcja od ATV. Będzie to opowieść o Goncy, która mieszka i pracuje w Stambule. Pomimo ogromnej liczby mieszkańców, czuje się samotna. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że odziedziczyła spadek po swojej zmarłej matce. Udaje się na Ispartę.

Gonca ma nadzieję, że znajdzie odpowiedzi na pytania, które dręczą ją od czasów dzieciństwa. W Ispartcie kobieta spotyka Topraka, najstarszego syna, wypływowej rodziny Atabey. Młodzi zakochują się w sobie. Dzielą ich sekrety z przeszłości. Jako para będą musieli pokonać wiele przeszkód, aby być razem.

W obsadzie pojawiły się takie nazwiska jak: Gülper Özdemir i Erdem Kaynarca, Sarp Can Köroğlu, Arif Pişkin, Bülent Düzgünoğlu, Gülçin Hatıhan, Ayşenil Şamlıoğlu, Suat Sungur, Sait Genay, Tuğba Tutuğ, Yağmur Başkurt, Mehmet Şeker, Murat Ercanlı, Turan Selçuk Yerlikaya i Serdem Paçal.

Na chwilę obecną dokładniejsza data premiery Gül Masalı nie jest znana. Prawdopodobnie pierwszy odcinek zadebiutuje na przełomie czerwca/lipca.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x