Paul Rudd przerobił piosenkę „Iron Man”, teraz opowiada o Starku z MCU!

Ta piosenka już dawno potrzebowała zmiany słów. Muszę przyznać, że Rudd zrobił to znakomicie.

Paul Rudd zmienił piosenkę Black Sabbath o tytule Iron Man, aby słowa były powiązane z filmową kreacją Roberta Downeya Jr. Gwiazdy MCU brały w tym roku udział w AGBO Fantasy Football autorstwa reżyserów Joe i Anthony’ego Russo wraz z innymi gwiazdami, a każdy z uczestników gra dla wybranej przez siebie organizacji charytatywnej. W tym tygodniu Rudd walczy z Downeyem i Marvelowy Scott’cik podszedł do zadania z wielką pasją. 

Aktorzy dzielili ekran tylko dwukrotnie i akurat było to w filmach braci Russo: Captain America Civil War z 2016 roku, jak i Avengers: Endgame z 2019 roku. Scott Lang grany przez Rudda był już „zaprogramowany”, aby nie lubić Tony’ego Starka już w filmie Ant-Man z 2015 roku z powodu trudnej relacji jego mentora, Hanka Pyma z Howardem Starkiem, ojcem Tony’ego. Niemniej jednak ostatecznie obaj bohaterowie odłożyli na bok waśnie i pracowali razem, aby wykonać przekręt czasowy i ostatecznie pokonać Thanosa w Endgame. Ant-Man i Iron Man znów powracają ze swoją rywalizacją, ale tym razem konflikt nie ma nic wspólnego z MCU, ale trwającym właśnie AGBO Fantasy Football, który co roku organizują bracia Russo. W tym tygodniu Rudd nie tylko poprawił tekst piosenki Iron Man z Black Sabbath, ale także sam ją wykonał w teledysku. Sprawdźcie sami, jak się dwoi i troi (dosłownie), by wypaść jak najlepiej.

Chociaż wideo Rudda jest już świetne samo w sobie, to, co czyni je bardziej imponującym, to fakt, że zrobił to, gdy dystans społeczny jest wymagany z powodu pandemii koronawirusa. Oznacza to, że są szanse, że to on przede wszystkim sam pracował nad ustawieniem wszystkiego. Jak widać, gra także wszystkich członków zespołu, co sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej zabawne. To wszystko jest jednak żartem, więc żadne uczucia nie są zranione. 

Rudd wysoko podnosi poprzeczkę, ciekawe czy inni uczestnicy mogą dorównać poświęceniu aktoraRudd wygrywa w pojedynku z Downeyem, chociaż wciąż nie wiadomo, z kim zmierzy się w przyszłym tygodniu. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę to, co jest w stanie zrobićwszyscy nie mogą się doczekać, jaką nową sztuczkę ma w rękawie największy czarodziej MCU. 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x