Polska wersja „Pretty Woman” już wkrótce! Znamy odtwórców głównych ról!

Pretty Woman to jedna z najbardziej popularnych komedii romantycznych wszech czasów. Okazuje się, że już niedługo zobaczymy polską wersję, lecz będzie to produkcja musicalowa!

Film opowiada historię biednej prostytutki Vivian i bogatego przedsiębiorcy Edwarda, którzy niespodziewanie spotykają się na swojej drodze. Edward proponuje kobiecie pokaźną sumę pieniędzy w zamian za tydzień spędzony z nim, na co Vivian się decyduje. Przez te kilka dni para zakochuje się w sobie.

Niedawno świat mediów obiegła niespodziewana wiadomość o tym, że powstanie polska wersja. Pretty Woman ma pojawić się na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi już na początku przyszłego roku. W rolę Vivian wcielić się mają dwie aktorki, Malwina Kusior i Marta Wiejek. Do roli Edwarda dostało się trzech aktorów, Rafał Szatan, Marcin Jajkiewicz i Tomasz Bacajewski.

Rafał zapytany w wywiadzie z Party, dlaczego zdecydował się na tę rolę odpowiedział:

W tym wypadku mocno zachęcił mnie tytuł, ponieważ ja jestem jeszcze z czasów, kiedy film Pretty Woman był bardzo popularny. Wtedy byłem małym dzieciakiem i dobrze pamiętam go z czasów, kiedy był nowością i każdy się nim zachwycał.

Oglądaliście ten film? Co myślicie o nowej wersji? Czy Rafał Szatan Waszym zdaniem pasuje do tej roli?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x