Czy Hande Erçel zagra Małą Syrenkę? Co wiemy o jej nowych projektach?

Bardzo dobra wiadomość dla fanów Hande Erçel. Aktorka powróci na ekrany!

Na początku warto przypomnieć, że aktorka podpisała bardzo ekskluzywną umowę z platformą streamingową Disney+ na wyłączność. Według najnowszych źródeł, aktora spotkała się z producentem firmy MF Yapim, Aseną Bülbüloğlu. Co ciekawe, jej poprzedni projekt Zapukaj do moich drzwi również został nakręcony przez tę samą firmę.

Rozgłos „Zapukaj do moich drzwi” trwa nieprzerwanie

Spotkanie było bardzo owocne. Hande zgodziła się zagrać w serialu wyreżyserowanym przez Yusufa Pirhasana i napisanym przez Ayşe Üner Kutlu. Zdjęcia mają rozpocząć się latem 2023 roku. Kobieta zagra Małą syrenkę.

Przyszły rok kalendarzowy zapowiada się dla Erçel pracowicie! Tims and B zaproponował aktorce rolę w serialu Fox TV İçindeki Yabancı. Prawdopodobnie aktorka spotka się na innym planie z Burak’em Denizem. Aktorka już wcześniej zagrała z nim w serialu Miłosne potyczki. Więcej o tym: Burak Deniz i Hande Erçel ponownie zagrają razem? Umowa nie została jeszcze podpisana, mimo wszystko Hande ciepło patrzy na tę propozycję.

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
4
0
Would love your thoughts, please comment.x