Powstanie serial o współpracującej z FBI Marisol Nichols z serialu „Riverdale”!

Marisol Nichols znana z serialu Riverdale ujawniła, że od lat łączyła aktorstwo z dorywczą pracą jako tajna agentka wojująca z handlem ludźmi. Jej historia zostanie zekranizowana jako serial. Zainteresowani?

W wywiadzie dla magazynu Marie Claire przyznała się do swojego sekretnego zajęcia. Aktorka od sześciu lat pomagała policji w tropieniu seksualnych przestępców, pracując jako przynęta i podczas obław wcielała się w różne role.
W 2014 Nichols założyła organizację non profit Foundation for a Slavery Free World, która ma związek z jej sekretnym życiem.

Jej życie jako agentki stanie się podstawą fabuły serialu. Studio Sony Pictures Television jest na wczesnym etapie rozwoju projektu. Nichols będzie jego producentką wykonawczą. Możliwe również, że zagra w głównej roli.
Będziecie oglądać?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x