Produkcja serialu „Riverdale” i „Batwoman” i „The Flash” po raz kolejny wstrzymana!

Chociaż branża filmowa próbuje powoli wstawać na nogi, to wciąż sytuacja na świecie w związku z pandemią koronawirusa, nie jest ciekawa.

Według portalu variety.com wiele produkcji od The CW zostały po raz kolejny wstrzymane z powodu opóźnień testów na obecność koronawirusa. Mowa o serialach: Riverdale, Batwoman, Nancy Drew i Charmed.

Nie tylko wyżej wymienione produkcje zostały wstrzymane, również The Flash, Legends of Tomorrow, Supergirl. Zdjęcia miały się zacząć według Warner Bros. Television jeszcze w tym tygodniu.

Na chwilę obecną tylko jedna firma w Vancouver ma pozwolenie na wykonywanie testów na obecność koronawirusa. Jednak w pierwszej kolejności są okoliczne szkoły i firmy biznesowe.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x