Produkcja trzeciej części „Deadpoola” wstrzymana

Wszyscy wyczekują kolejnego filmu o Deadpoolu zwłaszcza, że ma się w nim pojawić również Hugh Jackman ponownie w roli Wolverine’a.

Data premiery filmu przewidziana jest na 3 maja 2024 roku.

Jednak produkcję wstrzymano.

Gildia Amerykańskich Scenarzystów, strajkuje od 2 maja po tym, jak nie udało się osiągnąć porozumienia z Sojuszem Producentów FIlmowych i Telewizyjnych.

W czwartkowe popołudnie dołączyła do nich Gildia Aktorów Ekranowych ( licząca ok. 120 tyś. amerykańskich aktorów). Strajk stał się natychmiast odczuwalny, a gdy go ogłoszono to obsada Oppenhimera, wyszła ze światowej premiery filmu.

Jeszcze kilka dni temu, Ryan Reynolds podzielił się zdjęciem z Hugh Jackmanem w super strojach. Ciekawość fanów podsyciła jeszcze Jennifer Garner, która wcieli się ponownie w rolę Elektry. Okazało się jednak, że twórcy Deadpoola 3 chcą również dołączyć do strajkujących.
Zgodnie z postanowieniami strajku, aktorzy nie mogą praktycznie w ogóle pracować. Obejmuje to nie tylko filmowanie, ale i promowanie projektów.

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy całe wydarzenie wpłynie na datę premiery filmu.

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x