Sequel serialu „Uwięzione” już od 31 lipca na Netflix!

W piątek trzydziestego pierwszego lipca na Netflixie pojawi się  polska premiera Vis a vis: El oasis, sequelu popularnego serialu Uwięzione.

El Oasis jest epilogiem popularnego serialu o więźniarkach. Przyjaciółki, a niegdyś odwieczne rywalki, Macarena (Maggie Civantos) i Zulema (Najwa Nimrwi), planują wielki skok.

Przysięgają sobie, że zaraz po nim ich drogi się rozejdą, a jedna zapomni o istnieniu drugiej. Wielki skok wymaga dodatkowych posiłków. Na pomoc przybędą: nie najbystrzejsza, choć nie bojąca się chwycić za broń i jej użyć Grubi (Itziar Castro), potrafiąca rozpracować każdy, nawet najnowszy i najbardziej skomplikowany model sejfu Hackerka (Claudia Riera) oraz mistrzyni broni lekkiej Chuda (Isabel Naveiro). Razem stworzą drużynę V, z którą jak obiecuje Zulema – nic nie może pójść źle. W serialu pojawią się także Saray (grana przez Albę Flores) oraz Sandoval (Ramir Blas) oraz wiele nowych twarzy.

Warto też wspomnieć o czym jest serial Uwięzione.

Macarena Ferreiro jest młodą, naiwną kobietą, która zakochuje się w swoim szefie i przez niego popełnia kilka przestępstw. Zostaje uwięziona w więzieniu Cruz del Sur. Musi zmierzyć się z szokiem emocjonalnym, jaki oznacza dla niej pobyt w więzieniu, a także ze skomplikowanymi relacjami między więźniami; wśród nich Zulema wyróżnia się jako najbardziej niebezpieczny więzień.

Osobiście polecam ten serial. Szybko można się wciągnąć. Mam nadzieję, że sequel będzie równie wciągający.
Kto z Was oglądał serial Uwięzione?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x