Kim jest Manu Rios, który niedawno dołączył do serialu „Szkoła dla Elity”?

Dzisiaj przyjrzymy się nowemu członkowi ekipy Manuelowi Riosowi serialu Szkoła dla Elity. Co o nim wiemy? Gdzie grał? Odpowiemy na najważniejsze pytania.

Manuel Fernandez Rios urodził się 17 grudnia 1998 roku w Calzada, Calatrava w Hiszpanii. Ma metr i 75 cm. Kariera Riosa rozpoczęła się podobnie jak u Paoli (Więcej informacji o niej – TUTAJ) już w dzieciństwie jak miał 9 lat. Swoją pierwszą główną rolę dostał w Gavroche w teatrze Los Miserables.

Największą popularność Manuelowi przyniosły covery z piosenkami Justina Bibera, które publikował w mediach społecznościowych. Jako nastolatek często przemieszczał się po całej Hiszpanii, występując w różnych miejscach, wyjeżdżając także do Bostonu i Ameryki Południowej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

tb to a fun night in milan

Post udostępniony przez Manu Rios (@manurios) Cze 23, 2020 o 10:32 PDT

Jako aktor brał udział w musicalach, takich jak Los Miserables i Don Pepito. Ponadto brał udział w programach takich jak Sing Me How It Happened i You Are Worth It. Był również modelem w różnych kampaniach reklamowych.

O życiu prywatnym Manu nie wiemy zbyt wiele, ponieważ w mediach społecznościowych przeważnie dodaje ujęcia lub zdjęcia z pracy, których jest sam. Nie lubi dzielić się prywatnym życiem.

Zdjęcia do czwartego sezony „Szkoła dla Elity” rozpoczną się już wkrótce.

Na Instagramie aktora śledzi ponad 5,3 mln obserwujących, na pewno liczba wzrośnie po premierze czwartego sezonu Szkoła dla Elity.

Oficjalnie platforma Netflix potwierdziła, że aktor pojawi się w nadchodzącym czwartym sezonie hiszpańskim serialu Szkoła dla Elity, gdzie zagra ważną postać. Na chwilę obecną nie wiemy, kogo zagra ani jakie będzie miał motywy.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x