Serial „Sherlock-Free Watson” z Morrisem Chestnutem w roli głównej zamówiony w CBS!

W środę stacja CBS ogłosiła zamówienie na nowy serial, w którym bohaterem będzie doktor Watson!

Produkcja, która wywodzi się z Elementary EP Craiga Sweeneya, nie ma żadnego związku z dawnym serialem CBS. Oczekuje się, że premiera będzie miała miejsce w sezonie telewizyjnym 2024–2025, kiedy dołączy do Matlock Kathy Bates i komedii rodzinnej Wayansów Poppa’s House.

Serial ma być współczesnym dramatem medycznym z udziałem weterana-rezydenta, którego akcja będzie rozgrywana rok po śmierci Sherlocka Holmesa.

Amy Reisenbach, prezes CBS Entertainment oświadczyła, że:

Jesteśmy podekscytowani możliwością umieszczenia tak ukochanej postaci ze świata Sherlocka Holmesa w centrum tej serii i powołania jej do życia przez Morrisa Chestnuta w świeżym i nieoczekiwanym wydaniu nieśmiertelnego lekarza.

Nowa, odważna wizja skomplikowanego doktora Watsona autorstwa Craiga Sweeny’ego zręcznie przeplata bogatą narrację bohaterów z nieoczekiwanymi tajemnicami medycznymi.

Według oficjalnego opisu, Watson rozpoczyna się:

rok po śmierci swojego przyjaciela i partnera Sherlocka Holmesa z rąk Moriarty’ego, w którym to momencie Dr. John Watson wznawia karierę medyczną jako kierownik kliniki zajmującej się leczeniem rzadkich chorób. Jednak dawne życie daje o sobie znać – Moriarty i Watson mają zamiar napisać własny rozdział historii, która fascynuje widzów od ponad wieku.

CBS dalej opisuje Watsona jako serial medyczny z

mocnym kręgosłupem śledczym, przedstawiający współczesną wersję jednego z największych detektywów w historii, gdy jego uwaga przenosi się z rozwiązywania przestępstw na rozwiązywanie zagadek medycznych.

Ciekawi tego serialu? My z pewnością tak!

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x