Shawn Levy wyreżyseruje film z Uniwersum „Gwiezdnych Wojen”

Shawn Levy at arrivals for ARRIVAL Premiere, Regency Westwood Village Theatre, Los Angeles, CA November 6, 2016. Photo By: Dee Cercone

Kanadyjski reżyser Shawn Levy, znany z takich projektów jak Noc w Muzeum, Free Guy, Stranger Things, czy nadchodzący Deadpool 3, może wyreżyserować film z  Uniwersum Star Wars.

Od czasu zakończenia Nowej Trylogii, Disney skoncentrował się głównie na tworzeniu seriali dla swojej platformy, takich jak The Mandalorian i Obi-Wan Kenobi, które miały rozbudować świat Gwiezdnych Wojen. Nie oznacza to jednak, że w planach Luscasfilmu nie ma kolejnych projektów przeznaczonych na duży ekran.

Jak wiemy, nad swoją własną trylogią wciąż pracuje Rian Johnson, reżyser kontrowersyjnego Ostatniego Jedi, oraz znanego kryminału Na Noże. Swój film stworzy też Taika Waititi, któremu zawdzięczamy perełki w postaci Thor: Ragnarok, tudzież Jojo Rabbit.

Teraz okazuje się, że ceniony w Hollywood Shawn Levy prawdopodobnie również zrealizuje odrębny projekt. Wszystko jednak zależy od tego, jak potoczą się rozmowy z The Walt Disney Company, które co prawda są na etapie wstępnym, ale wszystko wskazuje na to, że zmierzają we właściwą stronę.

Jak na razie nie znany jest nam tytuł filmu, ani to, kto miałby w nim wystąpić. Jedno jest pewne: jeśli Shawn faktycznie zasiądzie na stołku reżyserskim, to prace rozpoczną się dopiero wtedy, gdy gotowa będzie trzecia część Deadpoola. Na wszelkie dodatkowe informacje trzeba będzie zatem jeszcze długo poczekać.

A wy, macie swoje teorie ?

 

Na codzień opiekunka ekspozycji w MAiE. W wolnej chwili czyta książki, ogląda filmy, gra na playstation, pije kawę. Fanka Marvela, Gwiezdnych Wojen i twenty øne piløts |-/
0
Would love your thoughts, please comment.x